Tak dohráno. 63 hodin, nasbíráno 100 karet. Hodnocení jsem na konec zvýšil ještě o 5%. Mohly tam být nějaký volby v příběhu a ve vývoji postav, ale jako herní zážitek je to pro mě RPG roku. Souboje a postavy mě fakt bavily, hlavně ale příběh, s ním si dal někdo práci, pořád dokáže překvapovat:)

Ted půjdu na Exit Fate, ale nesedí mi moc grafika. Ty malý postavy tady jsou oproti těm velkým hezčí:)
@ugraugra (22.03.2013 20:05): Jo, pár twistů tam ještě bylo, ale teda nevím, zda to dohraju, nějak nedokážu porazit trio Earl, Flynn a Helio. Pokaždý mě ubijou během pár kol, což vzhledem k tomu, že jsem dosud bossy porážel vcelku v pohodě, dost nakrne. A nějak moc nevím, kam jít expit...
@strougy (22.03.2013 20:01): Je možný že ti to zabere méně hodin, já se celkem coural a plnil jsem i nějaké ty vedlejší věci. Každopádně myslim že nějakej příběhovej twist tě ještě čeká :)
@ugraugra (22.03.2013 19:47): To si mě moc nepotěšil, já mám zatím nahráno okolo 24 hodin :-) A jo, ono mě to ještě pořád baví, ale už bych asi uvítal konec, zvlášť když už je zjevně většina věcí v příběhu odhalena (Thorvova minulost, Hawali, pravda o démonech a tak). Přijde mi, že teď už většinu času jezdím s roztomilou lodičkou a je to už takové jednoduše přímočaré a moc o soubojích.
@strougy (22.03.2013 19:30): Tak ta hra je dlouhá, zabere přes 40 hodin. Moc si to nepamatuju, ale řekl bych že seš tak ve 2/3. Hrubý odhad. Ke konci mě to bavilo daleko víc jak na začátku, zkus vytrvat :)
ugraugra - ti ja uz viem, ale nejakych 10 hodin zivota som jej daroval :) Chcel by som podotknut, ze zatial. Rozhodne sa k nej planujem vratit!!