Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Last Knight: Rogue Rider Edition

50
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
akce > 1st person akce
akce > 3rd person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
06.10.2014 PC
Vývojáři:
Toco Games
Oficiální stránky:
http://www.lastknightthegame.com/
Coby obyčejný panoš zažijete zběsilý úprk na koňském hřbetě na dobrodružné cestě za rytířskou slávou. Last Knight se snaží navázat na klasické 3D plošinovky s arkádovou hratelností z doby kolem přelomu druhého a třetího tisíciletí. Hra vás vyhodí do sedla a požene krajinou, údolími a kaňony, vstříc množství překážek, propastí a nepřátel. Ti zahrnují rohaté rytíře a vaše vlastní noční můry, které musíte překonat s pomocí vašeho dřevce.

Last Knight je rozdělen do tří hlavních částí. V příběhovém módu povedete vašeho panoše přes několik rytířských stupňů, až k samotnému naplnění jeho snu. Režim Endless Journey otestuje vaši výdrž s trpělivostí a Rogue Rider režim vám umožní prožít dobrodružství v rogue-like stylu. Procedurálně generované a neustále se měnící fantasy světy můžete sledovat vlastníma očima, nebo kamerou, umístěnou nad zády vaší postavy. Během hraní si jistě povšimnete propracované ragdoll fyziky a dynamického systému měnícího se počasí.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.