Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Last Knight: Rogue Rider Edition

06.10.2014
50
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Coby obyčejný panoš zažijete zběsilý úprk na koňském hřbetě na dobrodružné cestě za rytířskou slávou. Last Knight se snaží navázat na klasické 3D plošinovky s arkádovou hratelností z doby kolem přelomu druhého a třetího tisíciletí. Hra vás vyhodí do sedla a požene krajinou, údolími a kaňony, vstříc množství překážek, propastí a nepřátel. Ti zahrnují rohaté rytíře a vaše vlastní noční můry, které musíte překonat s pomocí vašeho dřevce.

Last Knight je rozdělen do tří hlavních částí. V příběhovém módu povedete vašeho panoše přes několik rytířských stupňů, až k samotnému naplnění jeho snu. Režim Endless Journey otestuje vaši výdrž s trpělivostí a Rogue Rider režim vám umožní prožít dobrodružství v rogue-like stylu. Procedurálně generované a neustále se měnící fantasy světy můžete sledovat vlastníma očima, nebo kamerou, umístěnou nad zády vaší postavy. Během hraní si jistě povšimnete propracované ragdoll fyziky a dynamického systému měnícího se počasí.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.