Parádní hra s poněkud strmější zdokonalovací křivkou. Uživatelské rozhraní by mohlo být víc user friendly - myslím tím potvrzování aktivit a orientaci v menu. Taky může být občas problém rozchodit hudbu a videa.

Samotný systém upgradů je docela dobrý, klidně by mohlo být víc zbraní, ale na druhou stranu jednoduchost je myslím jeden z pilířů designu Landeru (což mi vyhovuje).

Mno a závěrem - hra možná není až tak úplně pro současnou generaci PC hráčů (ale to je možná jen můj mylný úsudek) - stylem hraní bych ji přirovnal trochu k původní verzi AvP (alespoň co se adrenalinu týče) - když vám dochází štíty a energie, konec mise je v nedohlednu a ten proklatě těžký kontejner co táhnete v paprsku vám manévrování taky zrovna neusnadňuje. Savovat v průběhu misí samozřejmě nejde :-)

Pro: Příjemně obtížný začátek, variabilita misí, relativně zajímavý příběh, možnosti modifikace Landeru

Proti: Poněkud strohé uživatelské rozhraní, občasné chyby ve hře, poněkud strohé podání