Druhá epizóda už vyšla, ale rozhodne to netrvalo dva mesiace. Len aby sa neopakoval ďalší Dreamfall Chapters, ktorý sa roztiahol cez roky 2014-2016.
Rozhodne odporúčam za tú smiešnu cenu prvú epizódu vyskúšať. Prejdenie trvá nejakých 6 hodín a obsahuje to niekoľko podarených scén. Po dohraní už potom uvidíte, či vám to sadlo a pôjdete do celej prvej série.

viac o hre v mojom komente
S jak dlouhým odstupem budou jednotlivé díly vycházet je známo? Už mě ti epizoďáci lezou krkem.
Ďakujem Drolin, že si sa na to dal :)

inak po nejakých 3 hodinách hrania som veľmi spokojný.

Hra sa hrá podobne ako hry od Telltale, ale herných pasáží (kedy skutočne hráte a nepozeráte sa len na animačky a preklikávate rozhovory) je tu ale 100x viac a sú naozaj rôzne - od množstva chodenia po mape, cez inventár s množstvom predmetov, po prekonávanie pascí, lozenie po skalách, strielanie z luku atď.

Príbehovo zaujímavé, množstvo humoru, príjemné fantasy prostredie, epické akčné pasáže, fajn puzzly a postavy.

Rozhodne som zatiaľ veľmi príjemne prekvapený, až tak dobré som to nečakal :)

- jediná veľká výhrada je k chodeniu z jednej lokácie do druhej, je to dosť pomalé