Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Kimi ga Ita Kisetsu

Kimi ga Ita Kisetsu ~Primary~

23.07.1999
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Ambiciózní mladý fotograf Masaki měl odjakživa nejblíže k čtveřici mladých sester z rodu Isumi, po jejichž boku vyrůstal. Někdo by až řekl, že patřil do rodiny. Ať už jde o distingovanou a vůdčí Yayoi, svéhlavou a vzpurnou Michiru, nebo jejich rozepřím přihlížející Mariku s Akirou, vždycky se od nich těšil maximální náklonnosti. Mezi jednou z nich a Masakim však vzniklo cosi více. A je jen otázkou času, kdy si bude muset Masaki vybrat mezi jemu drahým člověkem a pronásledováním svého snu, který ho má odvést daleko do Ameriky.

Původní verze ~Primary~ (1999) spojovala formát vizuální novely s pohybem po mapě, ovlivňujícím spouštění různých událostí a vývoj hry, jejíž konec měl až 48 potenciálních vyústění. Pozadí a minulost postav ovlivnilo rozhodnutí na samém začátku, na jehož základě se hra odehrávala v jiném ročním období. Remake (2011) do příběhu zařazuje Munakatu Misae a Kazamu Touko, debutující v paralelní časové linii Muv-Luv Alternative, hlavně však upravuje strukturu hry, již ořezává do formy vizuální novely s několika možnými routy. Obsahuje rovněž povídku Muv-Luv Alternative Chronicles Confessions, v níž kapitánka Michiru rekapituluje časy svého armádního výcviku.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.