Kids Zone! My Horse Gang

Die Pferdebande: Falsches Spiel bei der Pferdeshow

16.11.2006

Dobrodružství našich přátel v sérii Die Pferdebande pokračuje a znovu se v něm prostřídáte v úlohách kamarádů Karolin, Chrise a Philippa. 3D adventura s edukativními prvky vás vyzve k vyřešení případu, ve kterém hraje závist a lidská zloba jednu z hlavních rolí. Hratelnost je podobná, jako v předchozích částech, zde však navíc budete trénovat koně vaší nové kamarádky.

Milovníci koní a nerozluční přátelé Karolin, Philipp a Chris doprovázejí novou kamarádku Anne na konkurz do nové koňské show. Anne je talentovaná jezdkyně a pokud bude vybrána, pojede na dlouhé turné po Evropě, kde bude společně s dalšími umělci předvádět svoje umění a práci s koněm. V průběhu zkoušky Anne utrpí těžký pád a je zraněná. Porota však slíbí dát jí druhou šanci. Naši kamarádi pojímají podezření, že někdo úmyslně splašil Annina koně, aby překazil její vystoupení. A tomu chce koňská parta přijít na kloub.