Kartoffelpüree: Der Gemüse-Shooter

Raumschiff Rucola: Angriff der Killerkarotten!

2001

Země je napadena a lidská rasa se ocitá v ohrožení. Agresivní zelenina v nekonečných zástupech atakuje planetu s úmyslem jejího totálního zničení. Vy jste už poslední nadějí na záchranu lidstva. Usedáte do raketoplánu a s ohrožením vlastního života vyrážíte vstříc nebezpečné zelenině, která je sice plná vitamínů, v tomto případě přináší smrt a zkázu.

Autoři záchodového simulátoru Anvil-Soft přicházejí s variací vertikální skrolovací střílečky, kde Zemi nenapadají hordy mimozemských bytostí, ale vaším nepřítelem jsou zde tuny mrkve, ředkviček, kedluben nebo cibule. Váš letoun je zprvu schopen jednoduché střelby, postupným sběrem power-upů střelba nabírá na kadenci a vaše modifikované zbraně vysílají salvy střel, bomb nebo min.

V humorně laděné arkádě na pozadí vesmíru blízkého naší Zemi se v pěti univerzech postupně prostřílíte zástupy zeleniny až mezi bosse, které zde představují obrovské dýně nebo melouny.