Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Karaski: What Goes Up...

02.03.2016
75
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Karaski je krátká detektivní adventura se stealth prvky. Odehrává se v alternativní historii konce 19. století. Hráč se ocitá na palubě první dopravní vzducholodě, která se vydala na oslavnou cestu po území tzv. Commonwealthu. Jenže toto impérium je pro mnohé trnem v oku a obří stroj se stane terčem sabotáže. Vy pak máte za úkol zjistit, kdo za tímto činem stojí a předejít tragické havárii. A to pokud možno nenápadně v převleku za běžného cestujícího.

K dispozici máte širokou škálu možností, ze které si lze volit dle chuti. Rozhovory se členy posádky či podezřelými, pronikání do apartmánů a veřejnosti nepřístupných částí vzducholodi, plížení se za zády ostrahy... Na výběr pak máte z několika druhů pomůcek od paklíčů po falešné doklady. Cest k cíli je vždy vícero a volba je jen na vás. Samotný příběh též nemá pevně dané vyústění. Ke komu z hlavních podezřelých (ke kterým můžete patřit i vy sami) nakonec povedou důkazy a indicie rozhoduje hlavně hráč. A vězte, že všichni mají k radikálnímu činu dobrý důvod - ať již osobní, politický, náboženský nebo jiný.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.