IO Interactive opět nezklamala a opět se vrací k tomu, co umí nejlepe. A toje tvořit brutální, hnusné a násilné hry. Kane & Lynch, je naprosto bravůrně zvládnutá dvojice, tvořená dvěma brutálnímy zabijáky, Kane jako brutální vrah a Lynch jako naprosto šílený psychopat. Dle mého názoru je největším plusem téhle hry již zmíněná dvojka Kane & Lynch, jejich velice vtipné hlášky, a Lynchovo ''Mám to pod kontrolou''. Hra má skvěle zvládnutou první polovinu hry resp. prvních 10 misí, potom kvalita začne rychlou chůzí ustupovat Havana a džungle se nemohli rovnat s misemi ve městě, ale bavit vás to bude pořád, obzvlášť když to hrajete s kamarádem v splitscreenu. Občas se dostaví i mírná frustrace díky neustálému umíraní, protože cover systém nefunguje tak jak má. Po projítí všech misí (věřte že to uteče jak voda, jelikož je hra velice krátká, dojel sem ji za odpoledne) si můžete vybrat ze dvou konců které vás nijak nepotěší, a věřte, že hra zrovna happy-endem nekončí. Po dohrání této hry sem byl rád, že to mám konečně za sebou, (myslím to v dobrém)a že se našla hra která si na hru pro dospělé jen nehraje, jako třeba Dragon Age, ale ona to hra pro dospělé opravdu je!

Pro: Příběh, charaktery, různorodost lokací, multiplayer a splitscreen.

Proti: Grafika, krátká kampaň, krycí systém

Strieľačky z pohľadu tretej osoby ma nikdy príliš nelákali, ale na túto hru som sa tešil, lebo mi ju odporučil jeden kamoš čo sa vyzná. A nemýlil sa. Príbeh je skvelý, dialógy super a na konci voľba s dvoma super koncami. Avšak hra má pár nedostatkov, ako občas nefunkčný krycí systém, niekedy brutálna obtiažnosť a sejvovanie pred ukážkami ktoré sa nedajú rušiť. Tieto veci kazia mierne hrateľnosť, ale na dojme z hry mi to neubralo nič.

Pro: príbeh, dialógy, postavy

Proti: kricí systém, obtiažnosť, sejvovanie

Asi tu budu jediný, komu se Kane and Lynch nelíbil. Hru jsem během několika hodin dohrál, ale že bych se u ní bavil? Ale abych byl pochopen - hru jsem hrál "tak dlouho", protože nic jiného jsem zrovna neměl po ruce. Kane and Lynch nemá dobré ovládání, příběh je průměrný, postavy jako by vypadly z nějakého německého porno filmu a hratelnost je asi na takové úrovni, jako legendární Operation Wolf. Ano, s postavičkou strafujete a střílíte přesně tak jako ve Wolfu (míněno jen to střílení). Herní svět kolem vás je mrtvý, grafika slabá a engine jen slušný. K tomu navíc přičtěte nulovou replayabilitu - Kane and Lynch hrát už nehodlám.

Pro: pěkně udělané menu

Proti: nezáživné, špatná grafika a nudný level design

jste unaveny a chcete si proste jen neco zahrat ??? vymyt si mozek akci a neresit nejakou kooperaci, dopravu na misto boje ci zdlouhavy zjistovani, proc prave tento clovek je ten spatnej ??? chcete si proste a jen vycistit hlavu nejakou akci a treba se obcas pousmat nad hlaskama jednotlivych hrdinu ?? pak je tato hra urcena prave vam. v jednoduchem pribehu s jeste jednodussi zapletkou se dostanete do role zabijaka, kterej jde cestou pomsty a pomahaji vam jen zaryti pratele a psychopat, kterej vas ma "hlidat"

neresite nic, jen strilite na to co se hejbne

Pro: hlavni postavy a celkova originalita hry

Proti: kratke, postupne to "ztracelo stavu"

Tato hra byla u Levelu a vzhledem k tomu, ze tady byla relativne doporucena, tak sem si ji koupil. Jelikoz mam zrejme praseci chripku nebylo do ceho pichnout, tak sem to rozehral, jelikoz tudiz a pouze kvuli nemoci sem se prokousal az ke konci, protoze to byl celkem udesny zazitek......Velice kratce a strucne, pac se mi o tom moc vypisovat nechce: Predevsim hodne nudne, nebylo nic cim by mne hra upoutala a uchvatila. Hlavni 2 predstavitele se mne vubec nedotkli - nevyrazni, pribeh onicem(proto sem to i hral-chtel sem vedet,proc do toho jde Bruce Willis),zkratka klisoidni zapletka. Vypraveni je chytnuto taky za spatny konec. V jedne misi zkoncite v druhe se objevite jakoby "uz v pulce". Coz atmosfere nepridava, ktera tam ani neni. Hodne velke minus byla AI. Opravdu hodne tupa - jak vasich spolubojovniku, tak hlavne protivniku. V podstate sem zabit musel vsechny stejne sam, protoze spolubojovnici sic strileli na nepratele, ale po vyprazdneni 10ti zasobniku stejne zili dal. Za krytem delali porad to stejne, vbihali mi do rany.System kryti nevyvedeny a celkove i ovladani.....level design otresny,stejne tak lokace. Zvuk mi obcas vypadaval a celou hru znel, jak nekde ve sklepe s nejakou ozvenou. S grafikou se take nevysvyhli. Celou dobu sem si pripadal, ze hraji nejakou tuctovou budgetovku....skoda casu,jeste ze byla tak kratka. Tudiz 42%.

Pro: kratkost

Proti: AI,pribeh,postavy,grafika,bugy,ovladani,system kryti,atd

Zbytečně, přehnaně násilná hra, která návíc někde kolem poloviny neuvěřitelně přestane zvládat s dechem...škoda, na tento kousek jsem se velmi moc těšil
-14 +4 −18