Nebylo to špatný, ale že bych chtěl na čtvrtém ostrově stavět to stejný to asi spíš ne. Zkusím nějakou jinou dinosauřinu:)
No jo, dinosauři kolem Jurského parku jeli. Já dostal asi pět obrázkových encyklopedií a v jednu dobu bych dost možná rozpoznal víc názvů dinosaurů než žijících zvířat :)
@Tainaru (18.04.2019 10:43): Ona tím myslela jen to, že i když bych to třeba vystudoval, tak nemusím skončit u kopání dinosaurů, což mi v tý době přišlo jako ta nejhorší představa. :)
@sten (komentář): Taky jsem chtěl být jednu dobu paleontolog. S tou paleontologií jsi mohl být v klidu, ta se zabývá studiem původních organismů z geologického záznamu. Nudnější verze je ta, že bys vykopal zkamenělé rostliny nebo ulity. Šance, že bys vykopal vázu (archeologie), je malá, protože se jezdí do předem vytyčených lokalit, kde se dají očekávat potenciální nálezy - dnes je největším nalezištěm dinosauřích kostí Mongolsko a poušť Gobi, kam jezdí naši paleontologové, tuším.