Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Jolly Rover

65
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
07.06.2010 PC
Vývojáři:
Brawsome
Oficiální stránky:
http://www.brawsome.com.au/blog/index.php/…
Jolly Rover je tradiční point&click adventurou s postavou Gaie Jamesa Rovera v hlavní roli. Jeho prostřednictvím hráči musí projít 60 scénami v různorodých prostředích a řešit řadu hádanek, jakožto nutnou podmínku pro postup hrou. Ta se odehrává v pirátském prostředí 18. století, kde všechny herní postavy představují psi. Většina herních mechanik je prováděna pomocí kurzoru umožňující zkoumat objekty, sbírat předměty, kombinovat předměty a vést rozhovory s 25 nadabovanými charaktery.

Gaius James Rover se po tragické smrti svého otce stěhuje do Karibiku za svým strýcem. Bez ohledu na to, že ten je zrovna někde mimo, dorazí velká, předem zaplacená objednávka od guvernéra Guy DeSilvera na Jolly Rover - rum smíchaný s tabákem. Bláznivě optimistický James se chytne příležitosti a zásilku odveze. Zboží mu však ukradnou piráti a guvernér po něm bude chtít ukradené zboží zaplatit. Proto Jamesovi nezbude nic jiného, než se k pirátům přidat. Jedině u nich by si mohl na svůj dluh brzy vydělat.

Svým pojetím, příběhem a charaktery se hra inspirovala v sérii Monkey Island, což dokazuje i několik herních reminiscencí.


Poslední diskuzní příspěvek

Aba: No, sice už nikde admina ani moderátora nedělám, ale kdybys vlezl někam, kde jsem působil, smazal bych ti všechno, napálil ti permaban a…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.