Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Jolly Rover

07.06.2010
65
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Jolly Rover je tradiční point&click adventurou s postavou Gaie Jamesa Rovera v hlavní roli. Jeho prostřednictvím hráči musí projít 60 scénami v různorodých prostředích a řešit řadu hádanek, jakožto nutnou podmínku pro postup hrou. Ta se odehrává v pirátském prostředí 18. století, kde všechny herní postavy představují psi. Většina herních mechanik je prováděna pomocí kurzoru umožňující zkoumat objekty, sbírat předměty, kombinovat předměty a vést rozhovory s 25 nadabovanými charaktery.

Gaius James Rover se po tragické smrti svého otce stěhuje do Karibiku za svým strýcem. Bez ohledu na to, že ten je zrovna někde mimo, dorazí velká, předem zaplacená objednávka od guvernéra Guy DeSilvera na Jolly Rover - rum smíchaný s tabákem. Bláznivě optimistický James se chytne příležitosti a zásilku odveze. Zboží mu však ukradnou piráti a guvernér po něm bude chtít ukradené zboží zaplatit. Proto Jamesovi nezbude nic jiného, než se k pirátům přidat. Jedině u nich by si mohl na svůj dluh brzy vydělat.

Svým pojetím, příběhem a charaktery se hra inspirovala v sérii Monkey Island, což dokazuje i několik herních reminiscencí.


Poslední diskuzní příspěvek

@Aba (28.09.2013 17:46): No, sice už nikde admina ani moderátora nedělám, ale kdybys vlezl někam, kde jsem působil, smazal bych ti všechno, napálil ti permaban a ještě se ti vysmál. Ale teď už dávám přednost obyčejnému uživateli, takže se skvěle bavím bordelem, co po tobě zůstává... :-D

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.