Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

James Herbert's The Rats

The Rats

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > sociální strategie *
adventura > textová adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1985 SpectrumC64
Vývojáři:
Hra je založena na stejnojmenném románu Krysy spisovatele Jamese Herberta. V něm, a stejně tak i ve hře, je zpracována katastrofická vize, kdy se v Londýně objevují přerostlé krysy, které napadají a usmrcují lidi.

Samotná hra je zčásti sociální strategie, kdy hráč vybírá pomocné síly do oblastí zamořených krysami (např. policii, hasiče, vojáky nebo deratizátory) a také volí výzkum, pomocí kterého se může hráč dostat k účinnějším zbraním, obrannému systému a užitečným informacím k boji s krysami.

Část hry se hraje také jako textová adventura, kdy se hráč přepíná do role hratelné postavy a je vybrán náhodný scénář. V něm musí hráč vybrat z několika možností a s danou postavou utéct do bezpečí. Přežití většiny osob není nutné k dokončení hry, ale jejich záchrana pomáhá hráči získat útočné síly navíc a také to má pozitivní vliv na výzkum. Ovšem pokud hráči nepřežije jeden ze tří hlavních charakterů, tak hra končí neúspěchem.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.