Všichni tady jsou skoupí na nějaké informace, ale bylo by asi dobré uvést, že Inscryption je v prvé řadě karetni deckbuilding hra. Sice v různých vynalézavých konfiguracích, ale po celou dobu hrajete kartičky.
Skvělý zážitek, i když mě popravdě bavil víc ten základní gameplay, než všechno to kořeníčko, které ze hry dělá něco jedinečného a je právem chváleno. Ale ty pitomé karty bych vydržel hrát hodiny.. :D

A jo, už vím že je na to asi nějaký mod od vývojářů.
Tak jsem taky rozehrál a zatím trochu frustrace, přes 2. bosse jsem se dostal všeho všudy 2 krát .. člověk se bojí googlit nějaké rady, aby se nedozvěděl víc než chce...
@koberec (20.12.2021 21:47): To dáš! Kdybys chtěl tip, tak já ho smáznul zmijí, která umí instakill. Jinak veverčí totem je top, já za každou veverku dostal mravence, což se mi osvědčilo jako ultimátní kombo.
@BUMTARATA (19.12.2021 10:32): Tak dneska se mi podařilo se všemi bossy vyjebat díky sošce, která za každou veverku dávala item. Ale ten čtvrtý boss mě zase roznesl na kopytech jak nic. Strašně mě to nasralo.
Bavilo mě to prvních pár hodin. Teď po asi 6 hodinách, kdy jsem nebyl schopný porazit třetího bosse, to vzdávám. Škoda!