@musa (23.06.2019 19:49): Jak píšu v komentáři, změnilo se to, že se nedá ukládat kdekoli, jako v první kapitole. Jinak je to ale lepší. Napíšu to radši do spoileru. Je tam okrádání, boj je už pomocí zbraní a ne jen pěstmi, některé pasáže jsou opravdu povedené, co se stealth týče, navštívíš klášter s mnichy, kde je sem tam nějaká hádanka, pak se vrátíš do Paříže, kde už je mor (zelené oblaky nad mrtvolami, které ožírají psi a krysy), jsou tam nějací zombíci asi z toho moru a nakonec se vrátíš do kláštera, projdeš bludiště s pastmi a najdeš poklad. Asi tak.
@Jumas (23.06.2019 19:27): to mě práce zajímalo, co tě k tomu hraní vedlo. Navíc jsi to jako první z hodnotících dohrál. Já to zapíchl asi hned v první kapitole, změnilo se později něco nebo hratelnost byla pořád obdobně blbá jako ve vězení?
@musa (23.06.2019 18:53): Jo, v pátek jsem to nainstaloval a dneska dohrál. Tvůj komentář jsem před hraním četl, ale pro tyhle hry z poslední stovky, kam by Inkvizice v případě reprezentativního hodnocení patřila, mám prostě slabost :)
oj, to se omlouvam, asi jsem mel nejaky zakaleny zrak... obvykle se mi to (doufam:) nestava
Omluvám se za pravopisné chyby, tohle mi trochu vypadlo stejně jako "naleznení" :( co mě opravdu udivuje je fakt že si toho Admin vůbec nevšiml.