Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

inMomentum

31.10.2011
50
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Nacházíte se v jakémsi futuristickém rehabilitačním zařízení pro posílení kondice a vaším úkolem je otestovat toto zařízení. Více vám toho hra inMomentum o sobě neprozradí. Svou kondici musíte posílit pohybem, přesněji řečeno během a přesnými skoky a to vše ve velmi zvláštním barevném prostředí. To je tvořeno pouze seskupením různě tvarovaných objektů v otevřeném prostoru.

Čeká na vás 14 náročných levelů, které se budete snažit co nejrychleji proběhnout a nespadnout. Buď můžete závodit proti sobě, anebo se snažit doběhnout dřív, než uplyne stanovený čas. Hra nemá žádnou předepsanou trať, takže se při troše šikovnosti dají objevit i nějaké ty zkratky. Pokud uděláte chybu a spadnete, hra se restartuje u posledního checkpointu. Kromě běžného skoku hra nabízí schopnost wall-jump, jehož řetězením urychlujete svůj pohyb. Dále lze i cestou sbírat další speciální bonusy pro urychlení pohybu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.