@FildasCZ (03.06.2016 17:21): Většina problémů je technického rázu, já jsem se nakonec slušně bavil (hra má zajímavou atmosféru). Celkem škoda, na iPhone/iPad (na kterých byla původně) dopadla lépe, ale zadarmo za vyzkoušení jistě stojí.
Pár hodin nahráno, a zatím si nesu mírně znechucený pocit [hráno za Čarodějku]. Chápu, že nejde o AAA titul. Jde o titul téměř neviditelný, žádné PR apod., alespoň mně by unikl, nebýt náhodného web searchingu.

První, co musím vytknout, chaotické, lame options v hlavním menu. V detailnějším nastavení se můžete hrabat až ve hře, opět zmatek. Nenacházím funkci automatického sbírání. Vše na "ON", postava však sbírá jen potiony, goldy a esence, na zbytek hází bobek O-o.

Rovněž nechápu, k čemu je dobrá chůze, když ve výsledku chodíte pomalejš než lenochod. Běh vypadá otřesně, na záchvat smíchu, jestli toto je sprint, tak já jsem Johanka z Arku xD Zdejší "Sprint" spíše napodobuje mé kroky, když si to pelášim na WC... xD

Manipulace v inventáři, porod, abychom si prohlédli shrnutí vlastností předmětu, musíme klikat, proč nedali styl z Torchlightu a spol., kde stačí jen najet. Geez. Dále, nevidím možnost automatického inv. seřazení, hotbary po celé obrazovce totálně k ho... Hudba neposlouchatelná, obvzlášť, když vám hraje tentýž song pěti prošlými lokacemi pořád dokolečka jak u blbejch. Absence full voice actingu mi nevadí, ale určo by to atmošku osvěžilo. Respawn nepřátel zrovna také 7x nepotěší, nebýt mapy tak si hodím mašli.

Dost mě irituje také to, že vám ve velké míře spíše padaj věci pro tu druhou postavu, v mém případě pro Barbara, no to by se z toho člověk po.... Zvlášť když rubete bosse a vypadnou cool věci jen na něj, tu např. vypadly über boty, jak jinak né pro mě. Já chudák vybavena prašivými sandály, doufajíc, že při jakémkoli zkolení nepřítele, obdržím nadupanější, se můžu jít tak klouzat. ;)

Questy typické, vypátrej, zabij, přines, zachraň, vrať se. Uvítala bych úkoly po vzoru Van Helsinga -dávající volby- mající pak dopad na příběh. Co tak vidím, tak dialogy probíhaj automat, a ano, sem tam lze prohodit rozhovor, odpovědi však mají vesničani stejné, u VIP postav se samozřejmě liší.

Půjdete-li obchodovat, dost vám to zamává s nervama, netuším, zda-li totiž existuje shortcut na selling a buying, pravý myšítko mi totiž nefachá, takže v tomto bych vám nerada kecala.

Samozřejmě očekávejte časté bugy, zasekávání se o polygony, věci. Já uvízla např. v bedýnce, postava jí holt ňák prošla. Cesta je nalajnovaná, odbíhat nelze, všude bariéry.

No uvidíme, možná se to v dalších aktech zlepší, nabere to víc na příběhu, nové lokace, lesy mě už deptaj..