Za velke minus davam taky to, ze se nedaji po projiti vybirat jednotlive mise. Zase jen odznova. Hrozne mi tato hra pripomnela hru Blue Flamingo. Velmi podobna jak vytvarne tak hratelne i hodnocenim stejne.

A neni pravda ze Zima soft je jen o Poldovi, nne se libilo i Prokleti Eridenu a Bloodline.
@666joxer (29.08.2021 16:31): To jseš tu první. :-) Robota mam nejvic vylepšenýho, ale stejně to je dost tuhý.
Jak ses dostal přes přístav to nechápu, jsou tam takovýty laserový pole z obou stran který tě uvězní. Přes ně se dostanu ale stejně mi pak dojde energie.
@Astalavista (29.08.2021 14:53): Spravne, hraje mi jen v menu. Nicmene hra dohrana, samozrejme s pomoci. Poctivo to nema nikdo sanci dokoncit. Zde jsou kontrolni nazvy misi:
CD1
CD3
6. Slévárna
7. Elektrárna
8. Biochemický výzkumný komplex
@Fingon (29.12.2012 21:54): Problem Zima software byl IMHO uplne prostej - nevydali zadnou opravdu dobrou hru.

Smutny samozrejme je, kdyz nekdo udela opravdu dobrou hru (tady se da dosadit libovolnej produkt), da do ni svy srdce (a penize) a ona diky ruznym okolnostem propadne, byt je skvela. Zima to podle svych vyjadreni bral ciste jako byznys, hram nerozumel a podle toho to taky dopadlo. Hry tehdy totiz jeste nebyly beznej produkt jako zidle nebo stavebnice, kdy prijdes do kramu a vezmes 3. vec, ktera ti padne do oka. Mel kazdopadne stesti na Poldu.
@90210 (29.12.2012 21:21): mi prijde pripad Zima Software neuveritelne smutny... tak moc se snazili dostat se z ceskeho rybnicku dobrymi projekty, ktere se jim nakonec rozsypaly pod rukama a nakonec to zachranoval zase jen Polda.

OK, pridana videa - intro (z nejakeho duvodu neni zvuk, ani kdyz to spustim. Hra jede normalne, ale ze by delali intro bez zvuku?)
Co jsem kdysi videl nejaka videa, tak to vypadalo dobre, akorat zanrove se Zima a spol. sekli o dobrych 7 let.
Taky jsem měl kdysi originálku, ale CD jsem postupně poztrácel. Hru jsem nějak nezvládal. Přišlo mi to hrozně těžký.
Měl jsem vždy za to, že jde o klasickou plošinovku ala Colony, ale jak koukám na video, tak jde o shoot em up. Nutno však dodat, že takto špatný (pokud se to v plné nezlepší) těžko hledat :).
@Cobot (28.12.2012 23:20): psal jsem to tu od te doby, co jsem na databazi, az do vcerejska jsem to mel v horni casti profilu... nechces se tam ted mrknout, kdybys nahodou mel jeste nejake tituly, co shanim? :-P K cemu to bylo pribaleny, to by me zajimalo... jinak se mi taky podarilo sehnat original.
Tak - podařilo se! Když mi demo z Levelu (podle jistého zdroje to byla novinářská verze hry s dodatečně vygrabovanou hudbou) odmítlo fungovat na Windows 7 i na Windows XP, ze zoufalství jsem opět vytáhnul virtuální Windows 98 SE a dal jsem tomu ještě jeden pokus. A fungovalo to.

Na první pohled vše vypadá velmi profesionálně, všechny texty i namluvení jsou v angličtině. Na renderované cutscény se dívá velmi dobře a ani samotná hra nevypadá špatně, problém je, že žánr 2D stříleček jsem nikdy neměl v oblibě a už v době vydání byl IMHO dávno za zenitem.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=JwPUbb_emuc