Hurra Deutschland

1994

Hurra Deutschland je název politicko-satirického TV pořadu vysílaného na začátku 90. let, pořad podobného formátu se u nás vysílal pod názvem Gumáci. Současně jde i o počítačovou hru inspirovanou seriálem, z dílny Promotion Software GmbH, na níž se graficky podílel Carsten Wieland (série Lula).

Paul je líný budižkničemu a nekonečný snílek o slastném životě v Karibiku. V záhadném telefonním rozhovoru s Dr. Becherem je mu nabídnuto místo spolkového kancléře. Podmínkou je zorganizování perfektní volební kampaně a Paul už se vidí na místě Helmuta Kohla. Do voleb však zbývá už jen několik dní...

Jako zcela neznámý Paul začínáte vlastní volební kampaň ve hře s komiksovou grafikou, kde se objevují i gumové loutky z originální TV série. V průběhu kampaně se účastníte různých talkshow, vymýšlíte volební spoty a reklamy a všemožnými prostředky se pokusíte dostat voliče na svoji stranu. Přitom odhalíte i rozsáhlý volební komplot, který vede záhadný Dr. Becher.

Dr. Becher? Jsem myslel že to má mít německé politické reálie:D