Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Huntsman: The Orphanage

13.09.2013
50
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Během epidemie černého moru v roce 1400 se poprvé objevil záhadný Huntsman v černé kožené masce, cestovatel v čase a prostoru, který má údajně na svědomí smrt tisíců nakažených a od té doby se v každé generaci tradují hrůzné pověsti o jeho skutcích. Huntsman údajně čerpá energii z osamělých a opuštěných zatracenců a svou kořist loví v šeru a temnotě.

Vaše postava se vydává do dávno opuštěného bývalého sirotčince v Grimshavenu, kde v roce 1898 beze stopy zmizelo 12 dětí, umístěných v tomto Bohem opuštěném ústavu. Mezi zmizelými dětmi byl i Charley, jeden z vašich předků. Protože nevěříte povídačkám o Huntsmanovi a souvislosti jeho existence se zmizením sirotků, snažíte se pátrat v chátrající budově po stopách, které by snad mohly vést k objasnění jejich pozdějšího osudu.

Vaším jediným pomocníkem při pátrání je nerozlučný mobilní telefon, jehož světlo ozařuje temné kouty zahnívajících místností a tmavých chodeb. Prostřednictvím telefonu k vám promlouvají i duše dávno mrtvých dětí, které v těchto bezútěšných prostorách strávily léta svého života. Ale pozor! Huntsman se stále pohybuje po zpustlých chodbách, jejichž temné přítmí je mu největším spojencem. Podaří se vám odhalit pravdu o zmizení ubohých sirotků a uniknout děsivému Huntsmanovi?


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.