Hunting Unlimited 2011

19.07.2010

Další, v pořadí již osmý, díl loveckého simulátoru. Tento již nevytvářelo české studio SCS Software, ale americké ARB Studios. Principy série zůstaly stejně jako v předchozích dílech zachovány, a tak se jako obvykle mění jen prostředí nebo počet dostupných zbraní a kromě několika drobností hra nepřináší nic nového.

Tentokrát se hráč v roli lovce vydá do USA napříč jeho padesáti státy a při honbě za trofejemi se bude pohybovat v detailně vymodelované nedotčené přírodě. Čekají na něj hluboké lesy, široká údolí, planiny i hory. K dispozici je tentokrát dvanáct loveckých zbraní, nechybí samozřejmě ani několik luků a také dva nové herní módy - Stand a Stalking.

Kromě různých úkolů, mezi které například patří získání trofejí ze sedmi populárních zvířat (jelen, vlk, medvěd) je možné si také zahrát několik miniher.

To aby se pomalu začly udržovat normy i na lidech a regulovaly se jejich počty, už tak jsme kurevsky přemnožení :-)