Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

How to Be a Complete Bastard

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1987 SpectrumC64AmstCPC
Vývojáři:
Sentient Software
Hra je založena stejnojmenné knize vydané v roce 1986. Hráč se octnul na párty plné kultivovaných a spořádaně se chovajících lidí a jeho úkolem je chovat se tak, aby byl hrubý, hlučný, nenávistný a odporný - tedy naprostý bastard.

Dům, ve které se párty pořádá, má několik místností a všechny jsou naplněny věcmi, které hráč potřebuje, jako je alkohol, jídlo a káva. Pomocí nich může hráč ovlivňovat, jak moc opilý bude. Některé akce, které může vykonávat, vyžadují stav střízlivosti a naopak některé vyžadují naprostou opilost. Navíc některé místnosti obsahují předměty, které je možné použít při různých situacích. V tomto případě se hráči objeví textová nabídka, co chce udělat s daným předmětem.

Ve hře je také zobrazeno, ve kterých místech může hráč se svojí postavou vykonat toaletu, přesněji řečeno, ve kterých místech jeho vyprazdňování způsobí největší pohoršení. Aby hráč ve hře uspěl, tak je nutné, aby všem 16 lidem, kteří jsou společně s ním na párty, dokázal, že právě on je největší bastard.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.