Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Home Sheep Home 2

20.03.2012
73
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Společná snaha projít všechny úrovně pojí tři chlupaté ovečky Shauna, Shirley a Timmyho. Poslední jmenovaný je malé jehně, které s lehkostí může vyskočit oběma dalším ovcím na záda a protáhne se i malými otvory. Shirley je naproti tomu tlustá a stará ovce, zato má velkou sílu a dokáže hýbat s těžkými předměty. Shaun je z nich pak nejhbitější a dokáže přeskočit i vysoké překážky.

Hráč ovládá střídavě všechny tři ovce 60 různorodými úrovněmi a snaží se je dostat přes rozmanité překážky s využitím jejich vlastností a dovedností. Ovcím při útěku z farmy ztěžují cestu překážky v podzemí v epizodě Underground, nástrahy velkoměsta v části London a dostanou se i do vesmíru v epizodě Space, kde také využijí svoje přednosti i slabiny k překonání fyzikálních zákonů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Výběr her pro herní výzvu je vždycky těžký, obzvlášť když mi v ní pořád vycházejí skákačky. Ale ono by to jinak asi nebylo ono. Nuže tato byla aspoň vyloženě oddychová a hlavně mi strašila v knihovně už někdy od roku 2016 a o tom to celé přece vlastně je. Mám ráda seriál i film a herní zpracování mě taktéž potěšilo, neboť je úplně stejně dětské, roztomilé a úsměvné (Austrálie, skok do studny, únos mimozemšťany...). Hratelnost je velice jednoduchá, splnění jednotlivých levelů kolikrát zabere jen pár vteřin a zaseknutí zde opravdu nehrozí. A i kdyby si člověk čirou náhodou zrovna nevěděl rady, může si hned zapnout nápovědu, která mu vyzradí, jak na to. Taková velice příjemná jednohubka na dvě hodinky.

Pro: roztomilost, vtip, jednoduchost, postavy

Proti: občasné zasekávání oveček v texturách

+15