Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hey! Pikmin

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
28.07.2017 3DS
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://heypikmin.nintendo.com/
Kapitán Olimar opět následkem nedostatku paliva havaroval se svou vesmírnou lodí a kde jinde, než na planetě Pikminů. Jako palivo pro loď mohou posloužit i semínka zvaná Sparklium, ale nebude to tak jednoduché, jelikož jich bude potřeba rovných 30 tisíc. Olimar na to ale jako obvykle nebude sám, jelikož Pikminové mu rádi pomohou.

Hey! Pikmin je v pořadí již čtvrtý díl série a zároveň první díl, který vyšel na handheldy. Jedná se o spin-off původně strategických her a soustředí se nyní na logické hádanky ve formě 2,5D plošinovky. Náplň hry ale zůstává stejná a hráč tak opět musí kombinovat určité druhy Pikminů ke zdolávání překážek a sběru potřebných semínek. Ti se tentokrát vyskytují v menším množství a vrací se pouze tři základní typy z prvního dílu, tedy červení, modří a žlutí. Jednotlivé úrovně pak obzvláštní i vsuvky v podobě miniher a další bonusy se odemknou po použití figurek amiibo.

Ovládání je plně přizpůsobeno možnostem konzolí z rodiny Nintendo 3DS a pohyb jednotek je tak rozdělen na mechanická tlačítka, náležící samotnému Olimarovi, a dotykovou obrazovku sloužící k ovládání Pikminů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.