@Clorky (06.05.2021 11:49):  Tak ono mezi tím vyšlo xy dalších klonů, které se drží zuby nehty. Třeba ta moba, jak hraješ ve 3d za ty hrdiny :D to byl hnus a dost lehké. No lolko mě nikdy nebavilo a dota byla pomalá oproti Honku.

Ke štěstí už online hry moc nehraji.
Čemu se divíš? Však HoN byl mezikrok mezi dotou a dotou, hráli to lidi, co čekali na Dota 2 a nechtěli hrát League.
Tak hra je téměř mrtvá dle statistik má kolem 5000 hráčů už to raději ani neukazují. Grafika je odpornější než, co si pamatuji na chatu bylo 32 lidí. Fronta 3,5 minuty.
@Kerez (01.02.2019 08:30): :D Jsem nečekal, že to ještě někdo bude hrát v jakém je hra stádium ? :D Já to přestal hrát páč hru totálně sprasili v té době :) dobrých pár let to nehraji :)
virgilamenra:Solstice jeden z mála posledních hrdinů, co mě bavil :).Vic takovych hrdinu!
..A take spousta hracu, co s nim neumela :D..A od doby, co hoj(ji) nerfli tak, ho nikdo nebere a to nebyl zas tak velky nerf.:/
Nejdřív brečíš, žes dostal mínuska a žádáš o vysvětlení. Já ti ho poskytnu a ty na mě hodíš půlstránkovej elaborát (mimochodem stejně nečitelnej jako původní komentář) o tom, že je to vysvětlení špatně, že jsem idiot a zdůrazníš, že ti na tom vlastně vůbec nesejde :-D. Což potvrdíš dalšíma zanícenejma monologama na téma, že bych měl jít diskutovat o hrách na nějakou češtinářskou stránku.
No nic, uzavřem to. Důvody, proč jsi dostal mínusko jsou ti snad známy, a že s nima nesouhlasíš je mi úplně jedno. Můžeš teď třeba jít a omínuskovat všechny moje komentáře, abys mi ukázal ;-) . Hlavně už sem dál nepiš; je to zbytečný, páč touhle větou celá věc pro mě končí.
@special_plan (08.04.2013 17:10): Tvůj nazor:) a skoro i věková hranice(24) let pokad je to aktuální on 28, takže se nedivím, že jsi to napsal či to tak cítíš. Ale nenechám si sypat popel na hlavu od nějáké smetánky ? NE!

Nejsou v pozici, kdy já budu tupě stát a čekat, když hoch neumí ani číst.Bohatě mi to stačí v práci.
Tohle je diskuze o hrách pravidla jsou jasný.Pokad si chtěj honit ega tak jsou diskuze na téma čeština, co jsem poslal.Tam by byli více k užitku.

Administrátora jsem už požádal o promazání.
@Kostěj (08.04.2013 07:44): Tak já neumím psát a ty zas neumíš číst :) tohle není recenze, ale komentář/názor/pohled na hru.Pokad to nevíš tak už to víš.

Pravopis ? ok budem si hrát na drsnáky a hrát si na řád češtiny(ne vtip to zajímá jen tebe a tobě podobné )..
Kdyby to psal tatar, tak tomu nikdo nerozumí napsal jsem to jasně a stručne , je proste videt , že si to nečet a chtěl jsis rejpnout.Během chození tady na DH se pár arogatních jedincu proti mě spiklo a najednou mám mínuska :D ..Mě to jen zaráží, a zajímá, co je k tomu dovedlo!Ale už jses si odpověděl sám takových, jako ty tady potkávám víc. Rejpání a nebo komplexy?Já si honit triko nepotřebuju.

Očividně jseš asi jeden z těch mínuskařů tak si tě můžu zařadit mezi ty, co maj problém, ale jen rejpavej, protože, kdyby šlo o mnohem víc tak to člověk výpíše a omlátí mi to o hlavu..jako tu pár jedinců bylo a řeklo mi to na férovku čehož si cením není na to se zdokonalit.Ne je lepší si ukázat jezis to jen ten, co napsal ý místo é..

Tak si zažádej o funkci pan opravář :) nebo i Vy a bude vaše ego uspokojeno.

Jako já se zajímám o obsah, zápory a plusy a ne o tom,kdo co jak pise, kdyz to tady skoro kazdej práska podle sebe coz mi rozhodně nevadi, já nejsem takovej prudič, když se to blbě čte nečtu to...jako spousta recenzí, kde je 70 % omáčky a zbytek o hře..

Proč sem vlastně chodíte ? Prudit a trollovat a kontrolovat pravopis? A nebo se podívat na názor jiných a nevymlouvej se, že když je to špatně nemuzes to precist, nebo to cist nebudes.Chudinky z 75 % se jedná o drobné překlepy a čárky.

Nebo poslouchat věčný pláč, že když neumíš psát nic nepiš ? Máš to tady v pravidlech ? Ne jen při popisku.

Doporučuju Vám http://www.cesky-jazyk.cz/forum/cestina-mluvnice-gramatika.html a tam si honit ego

PS:Pro všechny pokad tu chcete trollovat,tak v tom pokračujete jen mě bavíte :) nebo mi napiste a ja si to podle nálady poopravím, jak tu už pár jedinců udělalo.Pokad je to pro ně tak bolestné se na to koukat. A řeknou to slušnou formou.

PS:2 Očividně to zase budete chápat tak, že to nepochopíte a neuvidíte a budete se koukat jen, co zas napsal a jak na napsal a na to nepotřebuji žádnou vaši odpověd nestojím o to, jsem si jist, že to budeou jen další čeči , co jsem napasal.Což budu víceméně ignorovat, protože už tuším, oč půjde..

Od doby patche 3,0,5,0 vyšli 3 hrdinová Bushwack, Salamon a nedávno nový prisoner #945

Mimochodem, pro hráče nehráče vyšel patch 3,0,8,1, který přináší jen drobné změny a nové skiny na hrdiny (parasita, Moraxuse ,dampeera)
Na officiálních stránkách zatím nový patch není zmíněn, jen ve hře, ve 3 ráno vyšel 3,0,8,1, který asi prinasi log toho, co prinasi 3,0,8,0
Protože píšeš jak tatar, nekontroluješ pravopis (že by ti to trvalo dlouho je mi jako čtenáři srdečně jedno) a ten tvůj komentář jako takovej nemá žádnej přínos pro ani novýho, ani zaběhlýho hráče. Je to jenom obyčejnej rant na úrovni diskuzního příspěvku z českýho eurogameru.
Muzu vedet, kteri lide mi dali mínus a za co ? Pokud za to,ze to neni napsano jako nejaky dopis, nejakej zname osobe(coz nebudu resit.. muj styl psani!Tim to hasne .).Tak me zajíma,proc? :d
Ze by si ty lide honili ego za to,co jsem napsal ;)coz je z 80 % pravda dle zkusenosti z jinych webů :D.
Me to prijde trapny to vase chovaní, kdyby jste aspon napsali, proc a utekli z toho jako bojovnici, ale flusat mi do obliceje, tohle delaj jen slabosi ..
Jako,kdybych to nerikal mali pani s velkym egem :) a nulova znalost o hre.
kurcatovium: ano kolem 100 000 lidi je online :) mozna proto hon slo ke dnu..Uz jen kvuli tomu,ze to muze hrat kazdy free to play ..
chodím s kamarády ve čtyřech na public ve večerních hodinách. Pokud by se někdo chtěl přidat, tak ať písne pm (ne betaklíče nerozdávám).
No...možná to bude znít hnusně, ale z pohledu průměrně zdatnýho hráče - pokud je to až tak, že neznáš skilly tvýho hrdiny, tak hlavně nemáš v normálních hrách co dělat. Sorry, ale je to tak. Zmrvíš tím hru celýho týmu (a tím i jejich K:D poměr, o MMR nemluvě), což dokáže hrozně nasrat - miluju když si chci dát po příchodu z práce partičku na odreagování a místo toho se třičtvrtě hodiny plácám s někým, kdo s Jeraziahem healuje jenom sebe a to pokud možno co nejdál od nepřátel.

Na výuku doporučuju practice games (nebo jak se to v HoN jmenuje), nebo optimálně se s někým smluvit a potrénovat. Klepec dostaneš taky, ale aspoň ti nikdo nebude nadávat. Jo, a na youtube jsou moc pěkný video tutoriály k jednotlivejm hrdinům, přímo od S2 :)

EDIT: Jo, samozřejmě. Boty by to chtělo :) V DotA 2 budou.
Já to včera zase zkusil a zase jsem dostal klepec jak sviňa. Proč ta hra nemá boty? Takhle proti lidem je to marné. Vždycky jsou v druhém týmu nějací profíci, proti kterým si vůbec neškrtám. Zvlášť když ani pořádně nevím, co můj hrdina umí a než se s ním trošku naučím, mám skóre 0:5 a to už je pak fuk...
Jako copak hrdiny, to je mi dost jedno, ale hlavně je to jedinej účinnej nástroj jak donutit lidi aby se chovali aspoň částečně jako lidi. Jakou váhu má ve freemium hře ban?
Doufám že ne, radši si zaplatím jednorázově za hru, než pak kupovat každého hrdinu zvlášť jako je to v LoL nebo teď i v HoNu. Mikrotransakce tam budou, to už je skoro jisté, ale myslím, že jenom kosmetické změny by nedokázaly hru zaplatit a proto než pak kupovat věci, které zasahují do gameplay, ji radši zaplatím předem.

Kostěj: jsou na to módy, ale já už bych neměnil, ten nový je po chvíli zvyku dobře použitelný
Chystali 1 year long betu, ale nějak jim to uniklo, tak řekli že tak dlouho to testovat je blbost, takže...

Doufám že to bude f2p, za takové pitomosti nehodlám platit :-)
Gabe tvrdí, že o tom, jak to zpeněží zatím není rozhodnuto. Jestli to bude taky freemium, asi ho pošlu za Stevem.
Co se vydání týče...Valve. 'Nuff said.

Ještě k tomu inventáři - nedá se to tam někde přepnout na klasickej model?
Hra se mi vcelku líbí, ale hlavně ty artefakty, to je peklo. Zvlášť když jsem ještě vyzkoušel League of Legends, kde je právě tohle zpracováno o HODNĚ líp.

Co DotA 2, tuší se aspoň předběžně kdy to má vyjít? Zatím jsem snad nikde neviděl ani nástřel, i když už existují i gameplay videa. A cena je taky neznámá?
Pro nováčka to musí bejt peklo. I já jsem si na to dlouho zvykal; teď už bych ale zpátky neměnil :)

Jinak jo, HoN hraju i po přechodu na freemium model. Do doby než se objeví Dota 2.
No, ptal jsem se právě za účelem zjištění co je lepší :-) RoI není špatné, ale má určité mouchy.
MM funguje, ale hrozně dlouho trvá se dostat do hry a většinou mi ty hry přijdou strašně nevyvážené. UI se mi nepřehledné nezdá, ani nikdy nezdálo, spíš ze začátku mi přišla celá hra nepřehledná, když jsem ještě neznal hrdiny, itemy (pro lepší rozpoznání doporučuju dota items mód), ale tak po 10ti hrách jsem si ji zamiloval.
Jo, už jsem na to vletěl :).
Je to epesní. To s tou DotA dotaženou k dokonalosti je myslím celkem výmluvný :).
Výtku bych teda měl k uživatelskýmu rozhraní, který je všechno, jenom ne přehledný a intuitivní. A matchmaking (mi) vůbec nefunguje, ale kdo potřebuje matchmaking, když je vedle 300 veřejnejch her :).
Takže už mám koupeno.
Jednorázově 30$, pokud umíš DoTu, tak nemůžu než doporučit. Problém je, že hru nemůžeš nijak vyzkoušet (časem planují zavést trialy), takže v podstatě kupuješ zajíce v pytli. Ale právě teď, až do zítřka (9.8.), probíhá F2P týden, takže se můžeš regnout a hrát zadarmo. Jenom jestli to stihneš, chtěl bych tě upozornit, že právě kvůli tomu, že je hra F2P je teď ve hrách spousta leaverů a noobů, takže si neužiješ stejně jako v normálních hrách, kde jsou pouze hráči, co zaplatili a má to už nějakou úroveň.
Technická - jak to funguje po finanční stránce? Platí se nějaký subscription fee jako v případě MMORPG, nebo je to jen o jednorázový koupi hry? DotA jsem svýho času hrával jak zjednanej a tohle mě celkem láká :)