Harry Potter and the Half-Blood Prince

Nic moc. Harry Potter 6 se moc nepovedl. Hra, ve které se pořád děje to samé dokola. V příběhové lince není pořádný nápad a hra taky pořádně nezabaví. Nuda převládá jak ve famfrpálu, tak později i v soubojích a lektvarech.
Stereotyp se u mně dostavil dost brzo a já sem se hlavně snažil dohrát mise týkající se hlavního děje hry. Na sbírání erbů (těch malých i velkých) jsem se vykašlal i když sem část posbíral. Nechtěl jsem se nudit ještě víc.
Zpracování okopírovaného příběhu z filmu taky nedopadlo nejlíp, žádné napětí, v misích pořádně nic nepřekvapilo pokud si dobře vzpomínám.
Ale abych něco taky vyzdvihl. Bradavice a školní pozemky jsou dost autentické s jejich filmovými předlohami, takže tomuhle udělím plus a slušně provedené mávání hůlkou, které už se objevilo v pátém dílu, dokáže potěšit.
Lektvarům nemůžu upřít zábavnost. Vlnění lektvaru v kotli a přilívání a přihazování různých přídavků do kotle bylo zpracováno dost dobře. Ale toho chystání lektvarů začne být moc a i tahle prácička začne nudit.
Takže Harry Potter a Princ dvojí krve rovná se hodně velký stereotyp v pěkném prostředí.

Pro: Prostředí, autentičnost Bradavic a školních pozemků, lektvary, kouzlení.

Proti: Stereotyp, famfrpál, nudné mise, nudné zpracování příběhu.

Hra byla celkem příjemná. Mohle jsem dělat vše co bradavice nabízejí ale moc krátká a grafika není nic moc. Tak na tři hoďky no.
Po úspěšné pc-hře HP5 jsem se těšil na tuto hru jako malý děcko.
Ale byl jsem velice zklamán!
Tuto hru jsem měl dohranou během čtyř hodin jednoho dne!

Pro: Spíše nic > Je to podle mě nejhorší díl z celé řady HP her!

Proti: Grafika, Příběhově velmi slabé a nudné, VELMI krátká herní doba