Gun Monkeys

28.06.2013

Gun Monkeys je multiplayerová akční plošinovka, ve které hráči ovládají opičku vyslanou do budoucnosti, aby získala energii, která se ukrývá v malých kostkách. Kostky energie se generují náhodně, stejně jako design levelu. Hráč vyzve nebo je vyzván jiným hráčem k souboji, během kterého sbírá kostky s energií a vrací je do svého portálu, čímž získává body. Zároveň se snaží zabít/zpomalit soupeře, který dělá to samé. Body za zabití a nasbírané kostičky energie se odečítají z konta soupeře. Vyhrává ten, komu se podaří soupeřovo konto s body dostat na nulu.

Při výhře hráč získává virtuální peníze, za které si může koupit různé upgrady či vylepšení, která se náhodně generují v podobě powerupů během hraní. O nasbírané peníze může hráč ale také přicházet a to v případě prohry, což je prvek, který v jiných multiplayerových hrách není zvykem. Gun Monkeys sice nejsou velkou hrou, ale hratelností patří mezi svěží vánky, kterých v současné době na indie scéně přibývá čím dál tím více.

Jestli někdo nestihl tu akci na PC Gamer a hru chce, tak mám kopii navíc, tak si mě kdyžtak přidejte na steamu :)