[přesunuto z komentářů]

Paráda, stejně jako všechny díly!

Pro: Zábava

Proti:
Teda, čekal jsem na tom konci leccos, ale že tam bude Ozzy békat La Bamba, do čehož s bassovkou v ruce bude Sting řádně headbangovat, to by mě nenapadlo ani v tom nejmokřejším snu. Nebo té nejhorší noční můře. >_> Nicméně titulková sekvence super a koukám, že kariéra přece jenom ještě není úplně u konce. Jo a překvapuje mě, že jsem to dokázal s docela slušnými výsledky dohrát na normal na klávesnici. Do levý ruky jsem konstantně sice chytal křeč, ale jinak dobrý. V dohledný době určitě dokoupím i kytaru. Nicméně ten celkovej hudební výběr je fakt slabší. Na prstech jedný ruky bych spočítal, který songy mám fakt rád. Na prstech druhý ruky zas songy, který mi nevadily. No a ten zbytek jsem jakž takž oddřel jednoduše proto, protože tyhle prstoškvarky mě vždycky děsně bavily. To asi ten můj vnitřní masochismus, no.

Jak sem se tak koukal, tak teďka by to na PC ještě chtělo Warriors of Rock. Ty výstupy tam vypadaj skvěle a vůbec to vypadá dosti polished and whatnot. A soundtrack mnohem přitažlivější, co jsem zatím viděl.
Když si koupím kytaru/bicí na PS3/XBOX360 tak je možné, že by byly funkční na PC?
v 3 se mi zdaly teda lepsi pisnicky , i kdyz tu mam par oblibenych uz to neni 3... ale editor luxusni- skoda ze asi 5 na PC bude zase az konzolistum vyjde 6
Slova moderní a Van Halen působí směšně, změňte to. Van Halen jsou dávno za zenitem.
a určitě bych neřadil Van Halen mezi moderní rockové kapely....Linkin Park a jim podobní si ještě cucali palce nebo ještě ani nebyli narození když Van Halen dosahovali vrcholu :-)
Zdá se, že správně je opravdu Van Halen.

A ano, podle všeho by měla stačit i jen klávesnice. Ale hodně lidí má s PC verzí problémy (nereagující tlačítka, jak na klávesnici, tak na kytaře).
Nema tam byt Van Halen?

Inak, toto je konverzia na PC? Ak ano, da sa pouzivat klavenica/mys?