Guild Wars: Factions

28.04.2006

Factions je druhou hrou z Guild Wars série a z kontinentu Tyria sa presúvame do Canthy. Tá sa náchadza južne a svojim zjavom dáva tušiť, že autori pri tvorbe vizuálnej stránky, najmä architektúry a prírody čerpali z oblastí ďalekého východu ako Ćína, Japonsko alebo Thajsko.
Hlavnými novinkami sú dve nové povolania - zákerný bojovník Assassin a magický Ritualist. Samotný herný systém v rámci PvE zostáva zachovaní, hráči sa opäť kooperatívne či v doprovode počítačom ovladaných henchmanov zúčastňia príbehu rozdeleného do samostatných oblastí a misií, ktoré sú akýmisi kapitolami, počas ktorý sa rozvíja hlavná zápletka, ktorá nás tentokrát zavedie do území ovládaných dvoma obrovskými klanmi Luxonov a Kurzickov, budeme riešiť otázku smrteľnej nákazy a samozrejme hlavne bojovať s nepriateľmi.

Tohle je jediná GW kampań která me tak rychle omrzela a dokonce se mi ji ani nechtelo do hrat... Nudný příběh, nepřehledný prostředí, dlouhé a nudné questy...
Ale zase se mi libí nekteré dungeony (DOA) ale bohuzel se knim musite dostat coz je nudné.. dávam 60%
-3 +1 −4