Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

GT Racing 97

1997
65
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

GT Racing 97 je arkádovou závodní hrou z roku 1997, jejímž prostřednictvím se vývojáři z Blue Sphere snažili přiživit na tehdejší obrovské popularitě závodních her v čele se sérií Need for Speed.

GT Racing 97 však vyznává daleko akčnější pojetí závodu, než zmíněný tehdejší etalon. Jednotlivé tratě jsou rozděleny na checkpointy a jejich průjezd je časově limitován. Programátoři nastavili laťku obtížnosti poměrně vysoko a tak nikdy není mnoho vteřin nazbyt. K úspěšnému dokončení závodu je navíc nutné dojet do třetího místa.

Ačkoliv je GT Racing 97 čistou arkádou, čemuž odpovídá i ovládání vozu, hra počítá s modelem poškození nejen karoserie, ale třeba i pneumatik a to vše se promítá do jízdních vlastností. Automobilů je v nabídce přehršel a liší se jak vzhledem, tak i svou charakteristikou. Tu lze vylepšovat placeným tuningem. Vozy se sice podobají svým reálným předlohám, avšak kvůli chybějící licenci mají vymyšlená jména.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.