@S4TW (07.10.2019 08:07): No to splývanie/jednoliatosť jednotiek mi tam trochu vadila, lebo je to potom neprehľadné. A to, že v podstate tam nie je v tom príbehu nejaká postava, ktorej by si sa chytila a prišla by ti sympatická + asi zámerne dostávaš od začiatku veľmi málo infa ako hráč, že čo sú tie strany zač a o čo tam ide. Hrateľnostne je to celkom fajn (aj celkom slušne ťažké na súčasné pomery hier), ale chýba mi tam niečo zapamätateľné. Ja som to teda ešte nedohral, skončil som niekde na začiatku druhej kampane, ale chcem sa k tomu niekedy vrátiť.
@Tulareanus (06.10.2019 20:23): no vidíš, to jsem nevěděl... ale co jsem koukal, tak nedělají nějaké známé kousky, vlastně nic od nich neznám... tohle jsem bral někde v bundlu za pár šušňů a z výzvy jsem se na to těšil nejmíň ze všeho, ale zatím jsem překvapený, že to je fajn hra, uvidíme, co budu říkat za 10-15 hodin... jednotky se mi těžko hodnotí, já RTS moc nehraji, ale v rámci RTS bych řekl, že jsou často takové podobnější než třeba u historických RTS, respektive to tam tak nějak víc splývá...
@S4TW (06.10.2019 13:20): Tak je to bývalý westwood. :) Akurát tie jednotky mi neprišli až tak nápadité a vizuálne boli (najmä pri strane Beta) tak podobné, že som v tom zhone viackrát použil nesprávne jednotky, prípadne som nevedel správne identifikovať, či tie nepriateľské sú light, medium alebo heavy. Siege sa väčšinou rozoznať dajú. :)
ty jo, tak musím přiznat, že hra je o dost lepší, než jsem čekal, v podstatě jsem čekal takové indie SC, ale ono to zase takové indie není... i ty filmečky vypadají pěkně, hraje se to dobře, grafika a hudba fajnová, jen technická stránka není ideální... dlouhé loadingy, při savech to taky trvá a hlavně mi to uprostřed mise spadlo, že nejsem připojený k serveru (wtf? to musím být online i při kampani?)...
Úplně klasická není, systém zkratek je inspirovaný hrami jako je dota nebo lol + frakci bez budov jsem zatím v RTS jinde neviděl.
Ty časové limity jsou tááák zábavné. Prostě to za těch dvacet minut dohraješ a vopovaž se si stavět základnu a hrát to postaru.
Tvl pet misí... To datadisky k C&C nabizeli vic zabavy a to i ty od EA.. Škoda..
Kolik to má misí? Opravdu to vypadá zajímavě až na tu optimalizaci. Jede mi to stejně na nejvyšši i nejnižši..