Já jsem těmi zdejšími hodnoceními taky překvapen. Ale jak říkám, raději jsem ještě odehrál několik hodin VC a to mi přijde v pohodě. Takže to není nějakou mojí nekompatibilitou s GTA, ale prostě touhle konkrétní hrou.

Jo a ještě jsem zapomněl říct, že krom save states jsem ještě používal health cheat. Ten jsem si vyhledal v té misi, kde je potřeba postřílet asi 200 holek v bikinách. Tak mi začalo být jasný, o čem ta hra bude...
@Sasakr (komentář): Absolutně s tvým komentářem nesouhlasím, ale respektuju ho :) Mně to přišlo jako takový okleštěnější VC a na to, že to vlastně byla první hra, kterou jsem hrál na gamepadu, tak ani to ovládání mi nepřišlo nějak příšerný. Pro mě je to dokonce hra roku 2006, i když uznávám, že v tom roce nevyšla z mýho pohledu žádná herní pecka ;)
Tak kdybych na tom měl najít něco pozitivního, tak honička za doprovodu Judas Priest měla něco do sebe. Jinak doporučení pro všechny - nehrajte s 60fps hackem. Krom toho, že jsem měl hroznej frame pacing při jízdě městem (ale to může být slabý hw. Nechápu, že je emulace PS2 furt tak náročná), tak některé mise nejdou udělat. Misi s ještěrkou jsem zkoušel několikrát, než mi došlo, že to prostě nejde udělat a že problém musí být v 60 fps. A taky že jo. Při 30 jsem to dal napoprvý. Takže radši držet 30 a zapnout snímkovou interpolaci na TV.
No uvidíme, jestli to vydržím. Chtěl jsem si projet GTA chronologicky, ale náplň, gameplay, ovládání, všechno hrozně zastaralý. Resp. i v roce 2006 to muselo bejt zastaralý, tak natož dnes.
Ta hra je tak nedoceněná. No nic, nastal čas oprášit čas, nervy, náladu a nostalgii a rozjet to celé znovu!
Tak kdybych měl hru hodnotit, aspon o 10% bych snížil mé hodnocení.
Ten, kdo vymyslel ty vedlejší mise se zabíráním těch klubů, je naprostej kretén. Neustále na vás útočí plno gangů i když jste je pozabíjeli, a na vaše území taky. Teď hráč nemá žádnou volnost protože musí PŮLKU mapy přejíždět kvůli tomu, že váš gang je neschopnej.... fakt zlatý san andreas v tomhle.
Tak nakonec pokračuju a už jsem ve druhém ostrově, mám všechny balonky (to byl porod) a nyní chci splnit rampages.
A příběh je trošku lepší v druhé polovině, asi pak proženu komentář uptadem.
Tak mám to fakt rozjetý na PSP emulatoru/pc.

Uvidim kam až daleko se dostanu, snad pak budu moct napsat komentář.
Pustil jsem to a zatim bojuju s nastavenim ovládání na PC, jde to nějak kloudně hrát na klávesnici? No, vyspim se a zejtra uvidim ;)
Tak zde doufám, že někdo přidá komentář :).

Dle trailerů to vypadá lákavě.