@Sasakr (26.05.2021 23:31): Tak ten PC port je spíš totální konverze Vice CIty a navíc je furt ještě v betě.
Nejlepší verze LCS je prý nejnovější Android port, který má údejně opravené techické problémy způsobující těžké pády FPS jak na PSP tak i PS2. Aspoň teda podle této recenze.
Tak jsem chtěl dát další GTAčka...
Začal jsem s emulací PS2. To dělal nějakej úplnej magor, protože je tam postprocess tak hnusnej, že ani ve 4K není nic vidět. Rozpatlané a odporné. Tak tohle ne.
Tak tedy PSP verze. Ta funguje, ale nějak se mi nepodařilo rozchodit hack na druhej analog. Pravda, moc času jsem tomu nedal... protože jsem zjistil že existuje... tatadadá
PC port. Neoficální, ale prý obstojný. Takže to rozehraju a co se nestane? Při první návštěvě v Ammu nation a koupi zbraně to do mě obsluha napálí brokárnou. A that's all, folks. Nedostanu se dál. Bug, který je sice zmíněn na gtaforu, ale řešení neznám.

Takže jsem to odložil a vlastně nevím, co s tím :-D Asi si to prostě nezahraju.
Tohle umí vyloženě nasrat. Příště bych rockstary poprosil, aby skryté balíčky byly od začátku po celé mapě a né po nějakejch misích, zase mi jeden chybí kvůli tomu. GRRRRRRRRRR
Tak po 20ti odehraných hodinách už 90% komplet, bez cheatů. Pak se zřejmě vydám zpět do Vice City, nebo zkusim China Town Wars..