@Ross (28.06.2022 09:32): Já to nehrál nikdy, ale o všech dílech jsem slyšel, že některé mise jsou rozbité a nejdou tedy dohrát. A nikdy to nebylo opraveno, některé z těhle chyb se dokonce dostaly do Definitive, ale tam je museli opravit. Nevím jestli je následně opravili i v mobilních portech, každopádně tam prý seděly roky.
@David_Cravford (27.06.2022 18:34): No ono se není moc čemu divit, když to dali do rukou týmu dělající mobilní hry, kde už tam měli závažné chyby a nikdy snad nebyly opraveny. Tak takovým patlalům svěřit vývoj PC verze, to snad jinak než že to bude blbě nikdo očekávat nemohl. Co spíš nechápu je Rockstar, který to dal tomuhle týmu neschopáků, a ještě ani očividně nekontroloval kvalitu výsledného produktu. Prostě We Don't Care, Give us Money. Tohle prostě Rockstar zvoral. Jistě, jejich produkty po vydání snad nikdy nebyly bug free, ale protože míra detailu a promyšlenost jejich her je absolutně na špičce, tak člověk nějaké to ladění s klidem odpustil. Ale Defective trilogy je prostředníček hráčům.
@ajne (27.06.2022 07:20): Je pryč ta ponurá, rainy atmosféra milénia. Je pryč ten pocit 2000 a pocit, že hraju něco revolučního. Je pryč ta garážovitost a zamlženost původní hry. Taková šance to posunout dál a oni to rozbijou ještě víc. :(
@pajmič (komentář): Bez námitek. Rozhodnutí Rockstaru nechat defektivní edice udělat studio, které dělá mobilní porty (a ještě blbě), je pro mne zcela nepochopitelné. A pak ještě nechají vydat prakticky nefunkční verze, které se narychlo ladí pomocí patchů. Prostě jenom nadělat prachy za minimální náklady. Tímhle u mne Rockstar klesl dost hluboko. Člověk by čekal, že takové studio tohle nemá zapotřebí.

Jenom dodám, že tímhle "přemalováním" do jiného enginu se ztratilo mnoho detailů, které původní hra obsahovala. Některé očividné, některé velmi nenápadné, ale dohromady je to až na přeleštěnou grafiku tvrdý downgrade v mnoha ohledech.