Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Grand Prix 500 2

71
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Grand Prix 500 2 je, jak už název napovídá, simulátor motocyklových závodů. Vybrat si můžete ze čtyř motocyklů (rozlišených snad jen barvou) a z celkového počtu dvanácti tratí, mezi kterými nechybí ani Masarykův okruh v Brně.

Hra nabízí celkem tři mody - trénink na vybraném okruhu, závod na vybraném okruhu a nakonec i mistrovství, ve kterém hráč zajede postupně všechny okruhy v tom pořadí, jak je hra nabízí (pro normální jízdu jsou k dispozici všechny tratě najednou).

Největším lákadlem je pak možnost multiplayeru - dva hráči na jednom PC, kdy dojde k horizontálnímu rozpůlení herní obrazovky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 75
V singleplayeru nic moc - překonat počítačem řízené protivníky je celkem bez problému a pokud se na začátku nezapletete do kolize či poté nedostanete smyk, prakticky nemůžete prohrát. Bručení motorů je podobné spíše zvukům, které vydává včela nebo vosa a grafika je z roku raz dva, to si nemusíme říkat.

Sranda začíná, pokud s vámi závodí ještě další člověk. Tohle jsme jednu dobu hodně hráli se ségrou agrafika nám ani moc nevadila.
+1