Gran Turismo 6

06.12.2013

Další díl ze série automobilových závodů Gran Turismo a druhý na PS3.

Oproti minulému dílu bylo do vozového parku přidáno více něž 120 vozidel, počet dostupných aut se tedy přehoupl přes 1200. Hra obsahuje 40 lokalit a 107 tratí. Co se týče herních módů, tak hra obsahuje klasickou kariéru. V pozdějších závodech tohoto režimu narazíte i na měnící se počasí. Do všech závodů v režimu kariéry přibyla funkce B-Spec, počítačem řízené auto. Tato funkce může zjednodušit některé příliš náročné závody.

Dále tady klasický arkádový režim, který obsahuje instatní závod, časovku, driftování nebo splitsreen. Hra stále podporuje online ježdění. Je libo si si rychle zajezdit? Nebo třeba pořádat turnaje pro ostatní? Po domluvě jsou různé možnosti.

@Charllize (18.03.2023 18:02): No vidíš to, tak Czechgamer jsem nevypátrala. Dvě zmínky, plus jedna konkrétní, to už zní solidně. A Zdeňka mě vůbec nenapadlo se zeptat, to je dobrý nápad, zkusím, díky :D

@Fritol (18.03.2023 18:22): Na IMDB je ještě uveden James May a Sébastien Loeb, taky zajímavý, hmmm... To budu muset nějak dohledat.