@bukrrCZ (13.02.2024 15:56): ok...já ti jí navrhnul, protože jsem to za ní celý odehrál (na gamepadu) a určitě jsem neměl nějaký problémy co popisuješ ("mezi skákáním a navazováním dalších pohybů je menší delay. Postava se pořád o něco zasekává a je taková pomalá celá"). Nicméně asi nemá smysl to lámat přes koleno.
Líbí se mi snaha posunout Batmanský hry někam jinam, ale mělo by to dávat smysl. Souboják je oproti tomu z Arkhamský série triviální (a to to srovnávám s mačkáním tří tlačítek) a strašně neuspokojivý. Levelování je vyloženě zbytečnost, protože nepřátelé se škálují s postavou, takže nepřátelé jsou takové "fist and bullet sponges". Red hood, za kterého hraju, působí jako Michael Cera v masce.

Parkour, jako celá hra, není vůbec polished a mezi skákáním a navazováním dalších pohybů je menší delay. Postava se pořád o něco zasekává a je taková pomalá celá. Od doby, kdy mi někdo poukázal na to, že motorka jede pomalu a efekt kolem obrazovky je jen šidítko, nemůžu to odvidět.

Zvládnu ještě tak hodinu a pak to mažu z disku. Příběhově nic moc, úkoly nic moc, skripty v úkolech nic moc (při následování balónku Harley jsem ignoroval nepřátelé a hnal se jen za ním, dokonce bych ho i chytil, kdyby....). Další hru tohohle typu bych si klidně nechal líbit. Kdyby to tak moc evidentně nevycházelo z Arkham série, bral bych to úplně jinak.

A jen tak mimochodem. Po Suicide Squad to graficky vypadá, nebál bych se napsat, božsky.
Tak dohráno, není to tak dobrý jako rocksteady trilogie, ale je to furt slušný a dost mě to bavilo nějakých 30 hodin. Trochu to sráží ten zbytečnej loot systém a roztříštěnější příběh (asi částečně způsoben co-opem). Souboje jsou taky takový mechanicky primitivnější. Ale jako celek zábavná Batgirl: The Videogame věc. Technicky je nyní PC verze prakticky bez chyby, nenarazil jsem snad na žádnej bug či framedrop, nikdy to nespadlo.
Hmm, co se optimalizace tak už to docela opravili, žádnej stuttering, framerate drží 60, ale fakt nechápu to zpracování jízdy na tý motorce, tím jak je umístěná kamera ta jízda působí hrozně pomalu a zvláštně, pocit z jízdy batmobilem v AK byl úplně jinde.
Tak je to momentálně na pátém místě v návštěvnosti, ačkoliv k tomu nikdo nemá moc co říct přidání marné nebylo :)
Je to tady a co teď? Jsem zvědavý jak se to tady bude plnit názory na hru :D