Goodbye My King

GK
16.06.2017

Jste králem, který každý den musí podepisovat řadu listin. Jednoho dne se na vás sesype spousta podepisování a tak není divu, že usnete na svém trůně. Toho využije jeden z vašich poddaných a dá vám podepsat předání koruny právě jemu. Leknutím se probudíte a omylem tuto listinu podepíšete, čímž se zlotřilý poddaný stane novým králem a vy jste vyhozeni z hradu. Nezbývá nic jiného než se vloupat zpátky do hradu a získat korunu zpátky.

Ve stealth adventuře z pohledu první osoby budete hrát za podvedeného krále a pokusíte se s ním dostat zpátky své království a zlotřilého poddaného řádně potrestat. V hradu budete muset být opatrní, aby vás nezahlédli stráže nebo samotný nový král. Pokud se tak stane, budete muset utíkat a někam se ukrýt. V hradu budete muset řešit řadu úkolů, které vám pomohou v zisku koruny zpět. Hrad je stylizovaný s celou grafickou stránkou hry do středověkého fantasy hradu, ale v roztomile kreslené podobě.