Hotovo.

Překvapení roku? Žádnej sranda mód, jak by se mohlo zprvu zdát, ale regulérní příběhový DLCéčko, který není radno minout, bavil-li vás Ragnarök. Bere si to hodně z krále žánru, jehož pokračování se snad dočkáme napřesrok, ale má to i svý nápady. Už tak výbornej souboják ještě víc vynikne. Perfektně integrovaný do logiky zdejšího světa. A něco mi říká, ehm, že obzvlášť nadchne fandy původní trilogie. :)

Finále o zlomek sekundy.
Je venku novej patch…

Resolved multiple crashes including when opening certain chests or rifts, non-English language specific crashes, and memory leak on PlayStation 4.
@BUMTARATA (18.12.2023 10:13): No nevím. O něco menší produkční hodnoty to asi má ale nepřijde mi že o moc. Třeba ten ostrov s Kassandrou z Odyssey je tak na šest hodin se spoustou cutscen, dabingem a působí to stejně kvalitně jako původní hra. A ten roguelike taky není nic malého nebo odflaknutého.
@Peach (16.12.2023 14:55): Jj presne tam to pada ta leva ,, ale bouzel nekdy to pretrva i do dalsich levelu treba az do recka ,,, takze pro me zatim nehratelne protoze to nema cenu ten zabity cas na tom.
@BUMTARATA (15.12.2023 22:44): No AC Valhalla takové měla asi tři, zdarma. To roguelike, pak velký ostrov s Kassandrou z Odyssey a pak dvoudílné free dlc s prastarymi hrobkami a příběhy dávných vladců. Akorát to holt nebyla modrá Sony ale UBI :)
Nesetkal se nekdo z otravnym bugem kdy jak vybirate truhlu s odmenou tak najednou hra spadne ? Ps5 propadne jak to poresit