Tak jsem dohrál i původní Great Giana Sisters. Je to o dost komplexnější hra, ale to je jasné nešlo o freeware. Hra obsahuje přes 30 levelů, více nepřátel a bonusy. Díky tomu je hratelnost mnohem pestřejší. Jednotlivé levely jsou spíše kratší, ale bez ukládání by šlo o dlouhou výzvu. Pokud vás Giana Sisters 32K bavila nebo alespoň zaujala, rozhodně původní verzi doporučuji. Hodnotil bych asi 75%, ale v přímém srovnání těchto dvou her 85%.
Taky mi to celkem dost vadí, o těchto bonusech to vlastně celé bylo. Je to ale amatérský projekt , tak předpokládám, že si tím někdo výrazně zjednodušil práci, případně to chtěl zakomponovat do dalších verzí (na které zatím nedošlo) hra jich má několik poslední je tuším 1.31
Zásadní rozdíl je právě v absenci bonusů (míč,blesky,atd.), jinak levely jsou obdobné.
V DosBoxu zvyš takt (tuším ctrl+F12) a pojede to korektně.
Nakolik je tahle verze totožná s původní verzí na C64? Zkoušel jsem to rozehrát, hned na začátku prvního levelu má být zvětšovací mičuda a o kousek dál blesk, ale nic takového tam není, všude jsou jen diamnaty, což je tedy hodně divné...

v čem se to má vlastně zpouštět? protože v DosBoxu to jede extrémě pomalu