Od Geometric Sniper jsem původně moc nečekala, už kvůli té velmi nízké cenně. O to bylo větší mé překvapení, když hra nabídla bezproblémovou herní záležitost, která mi vydržela na solidní tři hodiny.

Hra kombinuje hidden object a povolání odstřelovače v jednoduché grafice, která sice není uměleckým dílem, ale oči to taky nerve. Samotné hledání obětí mezi nevinnými občany, kteří svými geometrickými tvary si jsou všichni velmi podobní, není žádná sranda. Natož když si k tomu člověk přidá fakt, že sice scénu může prohledávat v daném časovém úseku po celou dobu, ale hledaná osoba se tam ukáže jen na část s tohohle času.

Základní mód hry, který je jako jediný přístupný hned od začátku obsahuje třináct misí a nějakou tu příběhovou vycpávku mezi. Dohrát jen těch třináct misí se mi povedlo za hodinu a i přes pár zádrhelů, to byl celkem rychlík. Druhý mód je Find all a místo odstřelování lidí se hledá daný předmět v určitém množství na již prošlých scénách. Celkem se mi líbilo to, že tematicky vždycky odpovídal té hlavní misi, třeba na scéně, kde byl zločincem chemik, se pak ve Find all hledají baňky a zkumavky. Tenhle mód byl asi taky nejnáročnější na dokončení. A třetí mód - Elite, je vlastně zopakování si již odehraných misí ale se ztížením, že se nedá přibližovat hledáček ani zadržet dech.

Nejvíc se mi asi líbil fakt, že u pár misí jde být trochu kreativní a splnit misi dvěma různými způsoby. Sice je téhle svobody minimum, ale mám naději, že v druhém díle se tohle implementovalo mnohem víc. Každopádně pro ty, co tahle hra alespoň trochu zaujala, doporučuji. I když je opravdu krátká, tak za ten nuzný peníz se to i tak dost vyplatí.