Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Genital Jousting

30
4 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
online > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
18.01.2018 PC
Vývojáři:
Free Lives Games
Oficiální stránky:
http://freelives.net/?games=genital-jousting
Genital Jousting je multiplayerová hra o ochablých penisech. Název hry v překladu znamená genitální klání a přesně v tom duchu se nese celá hra. Především se jedná o párty hru, která má pobavit skupinu kamarádů nebo jen náhodných hráčů. Až osm hráčů najednou může soupeřit v různých disciplínách. Každý z hráčů se ujímá jednoho pánského přirození vybaveného varlaty a řitním otvorem, se kterým může libovolně pohybovat. Nechybí ovšem ani singleplayer mód, který nabízí příběh Johna.

Hra je v pestrobarevném grafickém zpracování a na pohled může působit jako hříčka pro děti. Obsah hry ovšem ve velké míře staví na sexuální tématice. Herní módy jsou různorodé, zahrnují mimo jiné disciplíny, které by se daly shrnout heslem “penetruj a buď penetrován jak nejrychleji to jde”. Absurdních a komických sexuálních výzev a miniher je v Genital Jousting mnoho. Penisy se ve hře objevují snad ve všech možných tvarech a velikostech. A samozřejmě je možné, aby si hráči svá herní přirození libovolně upravovali. Vybírat lze barvu, různé ozdoby, a také slušivé oblečky.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.