Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Genesis Rising

Genesis Rising: The Universal Crusade

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
20.03.2007 PC
Vývojáři:
Metamorf Studios
Lidstvo se v budoucnosti stalo hlavní silou ve vesmíru, ovšem svého vítězství rozhodně nedosáhlo v rukavičkách. Lidé se stali náboženskými fanatiky pod diktátorskou vládou Koncilu Třech a začali se považovat za svatou rasu předurčenou k ovládnutí vesmíru. Což se jim v podstatě povedlo - vládnou prakticky celému vesmíru, až na jednu oblast. Srdci Vesmíru, protože věří, že tam sídlí Bůh, který stvořil celý vesmír. Vy se máte jako kapitán Iconah vypravit do Srdce Vesmíru a odhalit jeho tajemství...

Genesis Rising: The Universal Crusade je real-timeová strategie odehrávající se ve vesmíru s originálním designem lodí. Ve většině známých sci-fi světů jako Star Wars jsou lodě stroje z kovů, ale v Genesis Rising jsou lodě živoucí bytosti, jež můžete dále mutovat pomocí genů z nepřátel, které můžete použít k vytvoření nových zbraní atd. S tím souvisí i to, že se netěží žádné kovy, ale krev - na uzdravování lodí a stavění nových. Pohybovat se můžete stále jen po 2D ploše, ne v plně 3D vesmíru jako v Homeworldu.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.