Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Gemcraft - Chasing Shadows

Gemcraft Chapter 2

81
4 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
30.04.2015 PC
Vývojáři:
Game in a Bottle
Oficiální stránky:
http://www.gameinabottle.com/
Gemcraft spadá mezi strategický podžánr Tower Defense, kdy je vaším úkolem bránit se vlnám nebezpečných monster pomocí defenzivních staveb. Dostáváte pod svoji správu z ptačího pohledu viděný level, kde kolem cestiček k vašemu magickému orbu budujete věže a pasti. Jak je z názvu patrné, vše se točí kolem drahokamů. Ty vkládáte do věží, aby jim propůjčily potřebnou palebnou sílu. Drahokamy můžete přemisťovat a kombinovat podle potřeby, každý z devíti typů propůjčuje jiný efekt (modrý zpomaluje, zelený aplikuje jed apod).

Na rozlehlé hexové mapě čeká kolem 190 úrovní, které se postupně odemykají. Sbíráte zkušenosti pro svůj profil a vylepšuje odemčené pasivní vlastnosti. Gemcraft nabízí perky a 3 obtížnosti, jakými si pro lepší odměnu můžete dobrovolně ztížit úroveň. Hra je poměrně rozsáhlá a dovoluje dosahovat absurdních čísel, ať už co se týká levelu charakteru nebo síly monster a drahokamů.

Před vydáním na Steamu v roce 2015 byl Gemcraft Chapter 2 vydán v prohlížečové verzi už 4. dubna 2014. Předcházely mu tři čistě prohlížečové hry: Gemcraft Chapter 1 (2008), Gemcraft Chapter 0 (2009) a Gemcraft Labyrinth (2011).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.