2 metry má tata :-)
Na sebe jsem to myslel, že mě vše baví, ale tady u popelářů bych si asi myslel, že jsem asi menší hráč :-)
No jo, ale tohle není od tvůrců Bus Driver. IceBytes udělali sice něco podobného (Bus Simulator), ale je to taky odstrašující hra .-)
Co je Velký hráč? To máš 2 metry? :-D

Bus Driver taky nebude tak nejhorší hra, tak co je špatného tady? Snad se ve vašem hodnocení neprojeví zklamání z dětského snu "Až vyrostu, budu popelářem" :-D Popelařina je těžká dřina. Jasně, člověk se musí otáčet a když děláte věci pořádně, lidi to neocení :-) Simulátor musí přece věrně zachytit celou tu monotónní šichtu a všechno to odříkání :-)
Mě by hlavně zajímalo kde tu hru sehnat, kupovat ju teda určitě nebudu :D. Stačilo by i demo, jestli vůbec nějáký vyšlo
Náhodou je tento titul moc podceňovaný. Jistá skrytá genialita tohoto titulu zde určitě je...jen stačí hledat....
Jo už se těším, viděl jsem videorecenzi na posledním level dvd tak jsem zvědavej xD