Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

G-Nome

87
2 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
simulátor > tankový simulátor
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
24.06.1996 PC
Vývojáři:
Výjimečný simulátor obrovských bojových robotů, zde známých také jako HWAC (Heavy Weapons Armored Carrie).

Hra se odehrává na planetě Ruhala, kde mezi sebou válčí čtyři znepřátelené frakce. Objevením záhadného minerálu však získá navrch frakce jménem Scorp, která vytvoří novou zbraň, která je známá jako G-Nome.

Hráč alias Joshua Gant bojující za U. I. A. tak dostává úkol nalézt a zachránit svého přítele a zničit projekt G-Nome. Jeho cesta je rozdělena na čtyři dlouhé kampaně. V prvních dvou hledá členy svého týmu, ve třetí najde svého přítele a zničí G-Nome. Ve čtvrté se musí probít zpátky na nejbližší přátelskou základnu.

Kromě své, na svou dobu, precizní grafiky má G-Nome jednu velkou odlišnost od ostatních podobných her. Na nepřítele se můžete podívat z hlavně vašich zbraní a navíc můžete ze svého stroje dokonce vystoupit! V některých misích je to do konce nutnost. Náplň misí je tak mnohem variabilnější. Kromě klasických ochran konvojů, útoků na nepřátelské základny a obrany těch vlastních, jsou tu infiltrace nepřátelských základen a budov (spojené s následnou krádeží dat z PC apod.) a krádeže nepřátelských strojů. Ty můžete zlikvidovat třeba tak, že se na ně vyšplháte a umístíte na ně nálož.

Lze hrát ve více hráčích přes internet, LAN i na jednom počítači a také v kooperativním módu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.