Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Frontline Berlin 1945

2006
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Je březen roku 1945 a konec války už je cítit ve vzduchu. Němci se však nehodlají vzdát bez boje a wehrmacht zahajuje protiofenzivu. Velitelství spojeneckých sil podceňuje situaci a pouze několik vojáků ponechává v oblasti poblíž východní fronty, která je již považována za bezpečnou. Jedním z oněch vojáků je i Peter Smith, který se znenadání ocitá osamocen uprostřed nepřátelského útoku...

V kůži amerického vojáka ukrytého v zákopu za pytli s pískem se ocitnete v této hře, která připomíná spíše virtuální střelnici s volným výhledem do všech stran v okruhu 360°. Vaším úkolem je odrazit nepřátele přicházející ze všech stran a získat minimální počet bodů, což vám otevře druhou a posléze i třetí úroveň. Bitva pro vás končí smrtí nebo vypršením časového limitu 95 sekund. Úrovně se odlišují dostupnými zbraněmi a přítomností nových typů nepřátel, obrněných vozidel a letadel přelétajících nad vaší hlavou.

Hra je dílem jediného vývojáře Thomase Bittrolffa a doprovází ji reálné válečné záběry mezi jednotlivými úrovněmi.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.