Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Freight Tycoon Inc.

Truck Tycoon

20.07.2007
44
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Freight Tycoon Inc. je ekonomickou simulací (tycoonem), ve které budou prověřeny vaše manažerské schopnosti. Ocitáte se v kůži vlastníka přepravní společnosti. Je na vás, abyste se postarali o kontrakty, kontaktování zákazníků a přidělování řidičů pro rozvážení zboží. Zařízení kanceláře je také klíčem k úspěchu firmy. Zaměstnávání a propouštění pracovníků, koupě nových vozidel a archivace technických záznamů budou na pořadu dne.

Na trhu však ani zdaleka nejste jedinou firmou. Vaši rivalové mají samozřejmě zálusk na vyšachování vašeho podniku ze hry. Celá hra se kromě tabulek odehrává i v plně trojrozměrném prostředí s různými povrchy vozovek a počasím. Vzhled budov a vozidel se pravidelně mění, takže úspěch či neúspěch vaší společnosti je okamžitě viditelný. Freight Tycoon Inc. byl od začátku koncipován jako nízkorozpočtová hra a řadí se mezi klasické budgetové tycoony.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Založíte si společnost, nakoupíte trucky a snažíte se vyzobat ty nejlépe placené kšefty. Upgradujete svojí kancelář i garáž , svoláváte auta na udžbu , propouštíte řidiče a najímáte lepší. Všem vašim zaměstnancům se zlepšuje hodnocení a stím roste i jejich vliv na výdělek spolešnosti.Zakázy se dělí na více skupin (obyčejné, expresní a nadměrné). Pokud zakázky nebudete plnit dle kritérií budete finančně penalizováni.

První polovina hry je nudná , stále to samé , začínáte ze samého dna a sanžíte se vydělat do určitého časového období cílovou částku , nebo cenu společnosti.
Vaše konkurence je téměř nulová.
S postupem času přibívají úkoly , kdy už není vaše konto důležité. Jde o rozvoj továren, jejich respekt, nebo rozvoj infrastruktury.
Za váš dobrý růst jste odměňováni bonusovými vozidly či peněžními dary.

Bugetova která vás zabaví.

Pro: Bugetova která vás zabaví .

Proti: Nudná první polovina , mizerný sountrack.

+9