@Fritol (28.01.2024 14:22): Je to tak, šlo vidět že se pokoušeli o více narativní Anime Silent Hill ale dost se jim to mlátilo. Mít prostě lokace prázdný které procházíš dlouho a ještě furt jsou vizuálně stejný je pro takovou adventuru dost špatný. Nemluvě že ty souboje byli pak už dost pain, stejně hráč furt zdrhá. Což teda nedoporučuji, pak u Bossů to bohužel přijde dost draho :D
@jones1240 (27.01.2024 21:23): Ze stejného důvodu jsem to nedohrál. Na mě ten stereotyp dolehl už někde v polovině cca. Atmosféra fakt super, postavy a příběh byl fajn, ale ten level design a souboje jsou děsná pruda narušující celý vibe té hry. Ta hra měla být prostě explorativní adventura bez soubojů, nic víc imo. Ale chápu, že v době vydání se do něčeho takového na AAA poli nikdo nepouštěl. Kdyby ta hra vznikla až pár let po Dear Esther, tak to třeba mohlo být lepší. :)
Velký potenciál, ale ke konci šílený stereotyp. Hlavně level design styl kdy jdeš pět minut dlouhou chudbou kde nic není a tak jen jdeš dopředu a u toho si muzes projizdet mobil, je fakt debilni. Trpi to na zbytecne dlouhy chozeni atd.

I tak ale me u toho drzeli postavy, pribeh, atmosfera a sbirani mement. Jo a Boss fighty? Nejvetsi zbytecny sracky. Nektere hloupe a jednoduche dalsi tezsi jen diky tomu jak blbe jsou navrzeny.
@pipboy (23.08.2021 23:26): Horská dráha byla hodně stupidní, ač je otázkou, zda to bylo emulatorem nebo se tak špatně otáčí i na Wii. :D Já to proletěl tak, že jsem neustále mačkal šipku do strany v zatáčkách a kameru jsem vůbec neovládal. Spadl jsem jen dvakrát. Na souboje tam jsem se samozřejmě vybodl. Tohle je zas na druhou stranu fajn, že nepřátelům jde lehce uniknout a nepronásledují tě.

Jinak jo, ta melancholická atmoška je super. A hudba samozřejmě taky.
@Fritol (22.08.2021 18:58): jo, souboje jsou tam trochu na překážku, no aspoň to s nima ani z daleka neni tak tragický, jak tvrdily některý recenze. No upřímně už si to bůhvíjak dobře nepamatuju, ale za mě v tom bodovala hlavně ta melancholická atmosféra. Příběhy postav se tuším vesměs pohnou až ke konci. No a hudba. OP i ED jsou naprostá špica.

Hm, matně si vybavuju, že jeden z top vojebů pro mě bylo nespadnout z horský dráhy >_>
@pipboy (22.08.2021 16:52): Já mám zrovna rozehráno. Zatím se mi to docela líbí, ač furt čekám, kdy mě to příběhově trochu víc pohltí. Jsem teprv v hotelu. Akorát mi přijde, že souboje jsou tam jen zbytečná výplň. Ne že by byly nějak otravné, to ne, ale nejsou ani příliš zábavné. Vždycky spíš jen doufám, že budu moct zkoumat prostředí aniž by mě něco rušilo a nebo čekám na cutsceny.
jedina Wii krabicka ve skrini, ciste z principu, hral jsem pres emulator