Kdyby tu bylo víc tratí než tři, tak bych asi hodnotil výš. Po odjetí nějakých 150 závodů mám dost a budu raději hrát něco smysluplnějšího.
@Kwoky (06.10.2020 09:20): Tak nečekej velkou změnu tam jde o to že se to tam víc prostě hodí. Na PCčko to je urážka :) Ale ten mobil je dobrej na cesty, minutový seance ideální na cesty nebo stání u kasy :-D
@Kwoky (05.10.2020 13:58): No jestli to hraješ na PCčku (dle tvého hodnocení) tak to musí bejt za trest, hra je dělaná vyloženě na mobil a tam to sedne. Krátké a úderné závody a zábavný multiplayer. Denně v tom strávím 20 minut, je tam progres, je tam zábava, jsou tam věci zadarmo a snažím se vysbírat ačívmenty. Není to nic světoborného ale je to své a dokáže to pobavit na cestách i doma na gauči při reklamě v televizi.
Není moc her, kde by se dal suverénně porazit McLaren F1 pomocí Porsche ze 60. let s dvojitým nitrem :) Forza Street je naprosto královsky udělaná srajda. Ale díky ultra krátkým závodům mě to celkem chytlo. Uvidíme, jak dlouho vydržím.
@Dunemaster (30.09.2020 14:36): Hele nevěřím. Hry, ač jsou sebedebilnější, si zaslouží čas k tomu aby se hodnotily. Chápu tvoji frustraci, ale stačilo napsat že tě hra ranila a neuvádět číselné hodnocení které je vlastně absolutně nic neříkající - posuď sám, dát NULU? to je dost divný :) Určitě by si to zasloužilo alespoň pět procent za snahu. Ale to je můj problém, mě způsobuje lobotomii tenhle typ "recenzí" - možná už jsem z nich magor, kdo ví. To je celý. Já jen prostě nemám rád hodnocení z rychlíku - mě taky dokáže něco nasrat, urazit nebo frustrovat ale vždy se snažím najít alespoň nějaké pozitivum, když to není hratelnost tak třeba hudbu, grafiku, zpracování, cokoliv. Ale pokud se bojíš o svůj mozek je pochopitelný že jsi včas skončil, ta hra není pro slabé nátury :) Mě to hrát deset minut denně neuráží a ani mi to nesnižuje inteligenci :)