Football Superstars

17.03.2009

free to play

Vytvořte si svého fotbalového hráče. Začněte od jeho jména, vzhledu až po barvu dresu. Se svým fotbalistou se objevíte ve fiktivním městě, přímo na fotbalovém stadionu. Zde se budete starat o svou budoucí hvězdu, budete s ním chodit na tréninky, do posilovny, nakupovat nové vybavení, odpočinout si na pláž atd. A hlavně budete chodit na zápasy.

Cílem hry není starat se o fotbalový tým, jak tomu většinou bývá, ale staráte se pouze o svého vlastního hráče. Po městě potkáváte další hráče, můžete s nimi komunikovat a vytvořit si vlastní fotbalový klub. Konají se zde různé turnaje, do kterých se můžete přihlásit. Ve hře samozřejmě plníte předem nastavené questy, ze kterých dostáváte zkušenosti a peníze.

Hra byla oficiálně ukončena v únoru roku 2020, kdy nebyl zájem ze strany hráčů a nastaly problémy se servery hry.

Osobně jsem ve hře strávil necelé dvě hodiny, a příliš se v ní nevyznal. Přesto jsem si vyzkoušel pár zápasů, a nijak mě to neoslovilo. Ovšem mé hodnocení je potřeba brát s rezervou na dobu, kterou jsem jí věnoval.